Hakkımızda

 

Biz Kimiz?

E-ticaret yazılımında en iyi çözümleri üretebilen YeditepeSOFT 2009 yılından bu yana, 700 den fazla işletmenin internet üzerinden ticaret yapmak için tercih ettiği güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur. Türkiye'deki güçlü ve yenilikçi konumu ile YeditepeSOFT, işletmelerin ticari amaçlarına yönelik kişiselleştirilebilir çözümlerini günden güne yükselen değerlerle geliştirmektedir.

Bizim önceliğimiz; müşterilerimizin ticari hacimlerini, gelişen teknolojiler ile dünya çapında web ve mobil uyumlu hale getirerek entegre etmektir. Türkiye'nin en iyi E-ticaret altyapısı olan yazılım şirketi olarak, uzman bilgisayar ve yazılım mühendislerinden oluşan ekibimiz ile siz müşterilerimize; geleneksel ve kalıplar içerisine tutan PAKET çözümler sunmak yerine, kişiselleştirilebilir pazarlama unsurları önermektir.

YeditepeSOFT İstanbul, İzmir ve İTOB Bilimpark'ta bulunan toplam 4 ofisiyle ve güçlü, yenilikçi ekibiyle sizlere dahi iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.

Misyonumuz

YeditepeSOFT; müşterilerinin ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

YeditepeSoft, Türkiye’deki en iyi E-ticaret yazılımı olması ile kullanım ve hizmetlerinin çeşitliliğiyle, müşterilerine kaliteli ve güçlü bir altyapı sunmayı amaçlar. Avantajlı uygulamalar ve kişiselletirilebilir arayüzleri ile müşterilerinin e-ticaret alışkanlıklarına uygun birçok alternatif sunar.