Güvenlik ve Performans

 

Hedefimiz

YeditepeSoft E-Ticaret yazılımları büyüyen ziyaretçi sayılarını karşılamak için performanslı ve güvenli alt yapısıyla siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Ziyaretçilerinizin tüm ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşmasını ve güvenli bir şekilde alışverişlerini tamamlamalarını sağlamaktayız. Siz müşterilerimizin en doğru ve sorunsuz şekilde müşteri memnuniyeti sağlamanız için gerekli tüm operasyonel desteği sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Veri Güvenliği

YeditepeSoft E-ticaret sistemlerinde tüm kimlik, sipariş ve kredi kartı bilgilerinin güvenliği sağlanmaktadır.Müşterilerinizin hiçbir bilgisi üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.Tüm alışveriş adımları tüm dünyada kabul edilen ve hatta bankalarında kullanılmasını zorunlu kıldığı SSl sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca E-Ticaret yazılımınız YeditepeSoft sunucularında isteğe bağlı olarak haftalık yada günlük olarak yedeklenmektedir.

Genel Sistem Güvenliği

YeditepeSoft E-Ticaret yazılımları tüm erişim ve güvenlik önlemlerini yazılım mühendislerinden oluşan ekibi ile sağlamaktadır.Günümüzde çok yaygın olan kötü amaçlı ve zarar vermeye yönelik atakların ve saldırıların engellenmesi için yazılım ekibimiz gerekli tüm çalışmaları ve geliştirmeleri yapmaktadır.Bunların yanı sıra günlük ve haftalı yedekler sayesinde tüm sistemlerimizin herhangi bir aksaklığa uğramamsını sağlamaktayız.