Çözüm Ortaklarımız

 
 • Yazılım Geliştirme Teknolojisi

  Şirketinizde ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde E-ticaret beklentileriniz sektörünüze ve şirketinize özel olabilir. Değişen ve gelişen dünyada işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz.
  E-Ticaret uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza ve operasyonel beklentilerinize göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir.
  Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalabilir, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir. YeditepeSoft bu bağlamda, ihtiyaç duyduğunuz firmanıza uygun yazılım geliştirmekde sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır.
  Farklı sektörlere yazılım çözümleri üretmiş ve deneyimler kazanmış olan YeditepeSoft, ihtiyaçlarınıza doğru çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle ve yazılım mühendisleri ile sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunmak için gerekli tüm operasyonu sağlayacaktır.
  YeditepeSoft Bilgi Teknolojileri Yazılım Geliştirici bir firmadır.
  E-Ticaret paketi geliştiren bir çözüm ortağıdır.
  YeditepeSoft yazılım mühendisleri Microsoft Windows Server, ASP.Net, JQuery, Bootstrap, Web Api, MsSQL teknolojilerini kullanılarak uygulama geliştirilmekte olup bir çok Microsoft ürünü ile entegre çözümler üretmektedir.

 • Ödeme Sistemleri

 • Pazarlama Servisleri

 • Kargo Entegrasyonlarımız

 • Muhasebe Programlarımız